Roleta Okienna Dzień i Noc – zastosowanie

Rolety okienne dzień i noc to rozwiązanie, które „przybyło” do Polski z Zachodu i zyskało ogromną popularność. Znajdują one zastosowanie nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach, hotelach, lokalach gastronomicznych i innych obiektach publicznych. Dzięki swoim niezwykłym funkcjom doskonale sprawdzają się zarówno salonach czy sypialniach, jak i pokojach dziecięcych, kuchniach oraz łazienkach. Rolety dzień i noc dostępne są w wielu wzorach i kolorach, przez co mogą być stosowane we wnętrzach urządzonych w różnorodnych stylach. Nadają się zarówno do przestrzeni klasycznych, jak i nowoczesnych czy industrialnych.
Roleta okienna dzień noc - Zebra II
Sprawdź Rolety Okienne Dzień Noc
Minirolety.pl

Roleta Okienna Zebra – instrukcja obsługi

Kupując roletę okienną Zebra, otrzymasz w zestawie instrukcję obsługi. Znajdziesz w niej informacje o tym, jak użytkować produkt, a także w jaki sposób go zamontować, aby osiągnąć pożądany efekt. Instrukcja zawiera także listę elementów oraz uwagi, z których dowiesz się, jakich czynności unikać, by nie skrócić żywotności rolety. Zawarta jest w niej m.in. informacja, że prezentowanej rolety nie należy prasować i prać. Można czyścić ją wyłącznie przy użyciu wilgotnej ściereczki. Pamiętaj, że stosując się do zaleceń wskazanych w instrukcji, będziesz mógł cieszyć się sprawną roletą przez długie lata.

Roleta Okienna Dzień Noc Zebra – montaż

Montaż rolety Zebra jest bardzo prosty i nie wymaga stosowania zaawansowanych narzędzi. Z pewnością poradzi sobie z nim każdy, niezależnie od posiadanych umiejętności technicznych. Aby zamontować roletę Zebra, wystarczy wziąć do ręki instrukcję obsługi i wykonywać krok po kroku wskazane czynności. Instalacja prezentowanej osłony na okno jest przedstawiona nie tylko w formie tekstowej, ale również obrazkowej. Dzięki temu nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy ani umiejętności, aby szybko i sprawnie zamontować roletę okienną.

Roleta Dzień Noc – korzyści użytkowania

Użytkowanie rolet okiennych dzień i noc ma wiele zalet. Dzięki ciekawej strukturze materiału składającego się z naprzemiennie ułożonych pasów przyciemniających i transparentnych produkty te bez przeszkód mogą pełnić funkcję zasłon i firan. Ponadto tak zestawione paski pozwalają na płynną regulację dopływu światła. Rolety dzień i noc można całkowicie zwinąć lub rozwinąć w taki sposób, aby przyciemniające części były ustawione równo względem siebie i wpuszczały światło do wnętrza. Rolety okienne dzień i noc pełnią również funkcję dekoracyjną. Nadają wnętrzu charakter i prezentują się wyjątkowo elegancko.